Uw officiële Suzuki en Toyota dealer in de regio Alkmaar, Heerhugowaard en Langedijk.
626 klanten beoordelen ons met een 9.1

Neem contact op met de Autoplazagroep

Wilt u een afspraak maken voor bijvoorbeeld APK, servicebeurt, reparatie of een proefrit? Dan kunt u ons altijd even bellen, of direct online uw eigen afspraak inplannen. Maar wij nemen ook met alle plezier contact met u op, als u hier uw gegevens achterlaat.

Adres

Berenkoog 20, 1822 BJ Alkmaar

Telefoon

+31 (0)72 56 75 950

Email adres

info@autoplazagroep.nl

Openingstijden

Showroom

Maandag t/m vrijdag: 09.00 – 18.00
Zaterdag: 09.00 – 17.00

Receptie

Maandag t/m vrijdag: 07.30 – 17.30
Zaterdag: 09.00 – 13.00

Magazijn

Maandag t/m vrijdag: 08.00 – 17.00
Zaterdag: 09.00 – 13.00

Werkplaats

Maandag t/m vrijdag: 08.00 – 17.00
Zaterdag: 09.00 - 13.00

Autoplaza Alkmaar Team

Sales

Jochem Meijerhof

06-10913209
j.meijerhof@autoplazagroep.nl

Ook Whatsapp

Rob Koorn

06-30074867
r.koorn@autoplazagroep.nl

Ook Whatsapp

Will Hoebe

06-13669191
w.hoebe@autoplazagroep.nl

Ook Whatsapp

Dave Roest

06-12547780
d.roest@autoplazagroep.nl

Ook Whatsapp

Aftersales / receptie

Robert Schöller

072-5675950
r.scholler@autoplazagroep.nl

Receptionist

Ilona Houniet

072-5675950
i.houniet@autoplazagroep.nl

Receptionist

Ali Pekkutucu

072-5675950
a.pekkutucu@autoplazagroep.nl

Receptionist

Laura Jong

072-5675950
l.jong@autoplazagroep.nl

Receptionist

Rob Jong

072-5675950
r.jong@autoplazagroep.nl

Werkplaatschef

Robert Koelewijn

072-5675950
parts@autoplazagroep.nl

Magazijn

Stel een vraag of laat een ander bericht achter

Heeft u een vraag of een opmerking? Vul het onderstande formulier in en wij nemen uiterlijk binnen 3 dagen contact met u op.









Volg ons


Adres
Berenkoog 20, 1822 BJ Alkmaar
Telefoon
Email adres